מסע קשר סבתא

חוויות יוצאות דופן לגילאי 60+ בטבע

‘מסעות בתבונה’ הם הדרך שלנו להעביר ידע משמעותי ועוצמתי חדש ועתיק שלא רק דרך מילים.

המסעות בטבע ייחודיים, מפתחים, מפתיעים ובלתי נשכחים.

למצוא משמעות, לחוות תחושת סיפוק, לרכוש חברים, להרגיש את החיבוק להצליח לראות מרחב אינסופי של הזדמנויות, לממש את תבונת הגיל ופשוט להיות.
אתם נמצאים כאן:

מסע קשר סבתא

3 ימים של יחד המייצר קשר איכותי לשנים ארוכות. החווייה הייחודית הזאת היא בעצם מסע של קירוב לבבות בין דורות. מרחב בו רגעי קדושה וחסד יכולים להיווצר, והטבע הוא התפאורה המושלמת לגעת בכייף ובקלילות בערכים החשובים לנו ביותר: אהבה, קשר, משפחה ומה שביניהם.
למידע מפורט אודות המסע הקרוב

מוזמנים להשאיר פרטים ולקבל עדכון לקראת המסעות

מהות החוויה:

מסע קשר סב/סבתא הוא הזדמנות לאסוף לסל חוויות חיים, רגעים של חסד קטנים כגדולים, מרפאים ומשמעותיים לסבים ולנכדים מגיל 9 ומעלה. המסע מתקיים בטבע, אורכו שלושה ימים ומטרתו המהותית היא לחזק את איכות הקשר וליצור יחד משמעותי. האתגרים היומיומיים בקשר הבין דורי בין סבים, סבתות ונכדים עומדים בחלל האוויר לאורך כל המסע, אך לא מדברים עליהם, פשוט חווים אותם. בעדינות וברגישות, המשתתפים במסע מגשרים על פערי השנים דרך חוויות ומשחקים המתאימים לכולם, כורתים ברית של אהבה לשנים ארוכות ומציבים יעדים מעשיים לקשר.

למי זה מתאים?

סבתות וסבים בגילאי 60+ עם נכדים מגיל 9 ומעלה הרוצים לקחת אחריות ולנהל את הקשר עם נכדיהם וליצור בסיס לפיתוח קשר עמוק ואיכותי איתם, דרכו הם יוכלו לבטא בבהירות וללא תלונות, את מה שהיו רוצים, ולפתח בעצמם את היכולת לשמוע בסקרנות אמיתית את העמדה של הנכדים אל מול הצרכים שלהם.

היכן זה מתקיים?

מסע קשר סב/סבתא מתקיים בצפון הארץ וכולל חוויות מפתיעות, מרגשות ומגבשות לכל אורכו. במהלך שלושת ימי הפעילות, נבקר בנחל צלמון מהגדולים והיפים בנחלי הגליל התחתון, נעבור טיול משמעותי בשמורת הטבע עין חרדלית, נסייר בפקיעין העתיקה בה יופי עתיק וחדש מתמזגים, נטבול בחוף אכזיב ונטייל במבצר יחיעם.

למידע מפורט אודות המסע הקרוב
Previous slide
Next slide
למידע נוסף

פרטייך התקבלו בהצלחה

שימו לב:

במידה ואינכם רואים מייל מאיתנו, נא בצעו חיפוש “מכון לתבונה” (לפעמים המייל נזרק לתיקיות אחרות).